Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Дриль ударний Білорус ДЕУ 1550 — це винахід, який з'явився для того, щоб неабияк спростити Вам життя. Цей інструмент сконструйований із ретельно продуманим дизайном для максимального комфорту в користуванні. Його невелика вага дає змогу виконувати різні роботи зі свердління отворів у твердих матеріалах, а висока потужність двигуна неабияк прискорює цей процес.
Особливості:
- яскравий сучасний дизайн пристрою
- міцний корпус, що витримує падіння
- обладнана надійним ключовим патроном
- дуже добре охолоджується під час тривалих та інтенсивних робіт
- має металеві підшипники, що продовжують терміни експлуатації інструмента
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип патрона | Ключовий |
| Виробник | Білорус |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Білорусь |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1550 Вт |
- Ціна: 1 650 ₴

