-18%


Електрокоса Білорус КГ-3100М з розбірною штаногою
3 203 ₴
2 615 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Електричний тример Білорус КГ-3100 М нова модель від виробника для роботи на домашніх господарствах. Електрокоса обладнана потужним електродвигуном 3100 Ватів і має 7000 обертів, у такий спосіб навіть під час скошування чагарнику молодого дерева не втратить обертів. Нова модель тримера обладнана високоміцним редуктором і розбірним металевим валом на дев'ять шліців. Білорус КГ-3100 підтримує як котушки з волосінню так і ножі. Коса має високі оберти за цим виробник встановив систему плавного пуску, завдяки цій функції двигун і редуктор слугуватимуть довше. Отже, якщо не хочете возитися з бензином і олією, можна просто купити електрокосу.
Особливості:
- потужний двигун
- високі оберти
- ефективне охолодження
- сталевий вал на 9 шліц
- розбірна штанга
- блок від випадкового увімкнення
- можливість використання волосіні до 3 мм
- можливість використання ножів із посадковим місцем 25.4 мм
- регульована допоміжна ручка
Технічні характеристики електрокоса Білорус МТЗ КГ-3100 М
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність двигуна - 3100 ват
- Обороти - 7000 в хвилину
- Розташування двигуна - верхнє
- Штанга розбірна
- Діаметр ріжучої волосіні - до 3 мм
- Ширина косіння волосінню - 380 мм
- Діаметр ріжучого ножа - 255 мм
- Вага - 5,1 кг
- Гарантія - 12 місяців
Комплектація
- тример електричний Білорус КГ-3100М
- штанга
- кожух
- нижній редуктор
- ремінь наплічний
- ніж три лопатевої
- котушка з волосінню напівавтомат
- ключі для збирання
- інструкція
- гарантія
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Тип штанги | Пряма |
| Тип | Тример |
| Виробник | Білорус |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Білорусь |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Складна ручка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 3100 Вт |
- Ціна: 2 615 ₴
