Опис
Міні культиватор Білорус БК-7100 має невеликі розміри та є альтернативою великим мотоблокам і культиваторам, призначений для оброблення ділянок невеликої площі, може бути використаний у теплицях.
Бензиновий культиватор створений на основі надійного 2-тактного двигуна, потужність якого становить 9,8 к. с., завдяки чому він здатний легко впоратися з територією до 10 соток. Ширина оброблення досягає 25 см, тобто цей мотокультуратор може бути легко використаний для оброблення міжрядів.
Двотактний культиватор має поліпшену систему повітряного охолодження, завдяки чому підвищується експлуатаційний ресурс агрегату. Наявність двох транспортувальних коліс у можливості регулювання за висотою дають змогу легко транспортувати культиватор ділянкою.
Особливості:
- Два транспортувальні колеса;
- Посилений черв'ячний редуктор;
- Регулювання обертів двигуна;
- Компактні габарити та вага;
- Регулювання ручок по висоті;
- Двигун нового покоління;
- Високий ресурс усіх вузлів;
- Ефективне повітряне охолодження;
Технічні характеристики мотокультиватор Білорус МТЗ БК-7100
- Тип — культиватор
- Харчування - бензин
- Потужність двигуна - 7100 ват
- Об'єм двигуна - 52 кубічних сантиметра
- Холостий хід - 3600 оборотів в хвилину
- Стартер - ручний
- Охолодження - активне повітряне
- Обсяг паливного бака - 1,2 літра
- Передачі - 1 вперед
- Ширина культивації - 25 сантиметрів
- Глибина культивації - 15 сантиметрів
- Вага - 20 кг
- Гарантія - офіційна по всій Україні 12 місяців
Комплектація
- двох тактний двигун
- Інструкція
- Конструкція агрегату
- Комплект для збирання
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
|---|---|
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Потужність двигуна | 9.8 к. с. |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Основні | |
| Тип | Культиватор |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Максимальна ширина обробки | 25 см |
| Виробник | Білорус |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Білорусь |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Максимальна глибина обробки | 15 см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
- Ціна: 7 500 ₴






