Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Орбітальна шліфмашина Білорус ОШМ-125 — інструмент для шліфування поверхні з дерева, а також металу та лакофарбових поверхонь. За допомогою орбітальної камери Білорус можна досягти ідеальної гладкості поверхні за максимально короткий термін. Ексцентрикова шліфмашина Білорус ОШМ-125 обладнана м'якою прогумованою ручкою, що пом'якшує вібрацію й не зісковзує під час тривалої роботи. Таким само ефектом має сама конструкція орбітальноїлки Білорус, не стомлюючи руки користувача під час тривалої роботи. Також шліфмашина обладнана пластиковим пилом збірником. Це дуже важлива деталь, яка позбавить Вас запиленого робочого місця й відкриє огляд оброблюваної поверхні.
Особливості:
- наявність пластикового контейнера для збирання пилу;
- солідна якість збирання і
- гарантія оригінальності використовуваних комплектуючих деталей;
- висока продуктивність;
- можливість самостійного регулювання числа обертів двигуна;
- фіксація кнопки запуску;
- живлення від мережі;
- сумісність із дисками різних типів.;
- ефективне пиловидалення;
- кріплення шліфпаперу на липучці;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білорус |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 1.8 кг |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 1 500 ₴

