Опис
Плазморіз Луч-Профі CUT-50 PRO — пристрій плазмового різання з функцією запалювання пілотної дуги (безконтактний підпал). Рекомендується для прямого та фігурного оброблення будь-яких струмопровідних металів і сплавів завтовшки не більш ніж 12 мм. Може використовуватися як на невеликих виробництвах, станціях з ремонту й обслуговування автомобілів, так і в побутових умовах. Характеризується високою якістю чистого різання, браком шлаку та напливів на крайках оброблюваних заготівок, зручністю в експлуатації й обслуговуванні. Плазморіз Луч Профі CUT-50 PRO обладнаний вбудованим редуктором високого тиску з вологовідділювачем, який регулює подавання стисненого повітря від компресора до плазмотрона. Діапазон струму різання 10-50 А, напруга холостого ходу 220 В, максимально споживана потужність не перевищує 5.6 кВт, що дає змогу використовувати як джерело живлення апарата плазмового різання практично будь-яку побутову мережу напругою 220 В.
Особливості:
- Невеликий розмір і легка вага забезпечують виняткову портативність для системи різання з номінальною товщиною металу 15 мм.
- Запатентована технологія різання дає змогу легко використовувати плазморіз навіть для операторів початківців.
- Доступність комплектуючих і витратних матеріалів.
- У комплекті є вологовіддільник, манометр і плазм оглядон Р-50 завдовжки 5 м із шарнірним з'єднанням ручки
Характеристики:
- Клас захисту — IP21
- Клас ізоляції — F
- Частота тока - 50 Гц
- Напруга мережі — 220 Вт
- Споживана потужність — 5.6 кВт
- ККД- 93%
- Грани регулювання зварювального струму — 10-50 А
- Робочий тиск — 4 бари
- Дисплей — є
- Тип підпалу — безконтактний
- Робочий цикл — 60%
Комплектація:
- Плазморез
- Клему маси
- Керамічний ковпачок
- Сопло
- Електрод
- Дистанційна пружина
- Інструкція
Офіційна гарантія виробника 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь профі |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Максимальна загальна вага | 6.5 кг |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 15 мм |
| Габаритні розміри апарату плазмового різання | |
| Ширина | 16 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Висота | 23 мм |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 5.6 кВт |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Максимальний зварювальний струм | 50 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага апарату | 6.5 кг |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 7 860 ₴




