
Мережевий шурупокрут Вітязь ДЕ-1100,діаметр патрона 10 мм, регулювання швидкості, реверс
747 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Мережевий шурупокрут Вітязь ДЕ-1100
Дриль-шурупокрут Вітязь ДЕ-1100 — компактний і простий у використанні модель! У шурупокруті передбачене автоматичне регулювання частоти обертання. Пристрій може працювати зі швидкістю 750 обертів за хвилину. Зручно розташована кнопка реверсу — для простоти керування шурупокрутом. Шурупокрут — це потужний безударний пристрій для швидкого та якісного вкручування саморізів і свердління отворів різного діаметра.
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 970 Вт |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Виробник | Витязь |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Країна виробник | Білорусь |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
- Ціна: 747 ₴

