
Пила дискова Вітязь ПД-1750 ( диск 185 мм, кут нахилу 45 градусів, підвищений захист від пилу)
2 067 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Пила дискова ВІТЯ ЗД-1750 призначена для поздовжніх і поперечних розпилів деревини, пластику й алюмінію. Обладнана дуже потужним двигуном, який знижує потрапляння пилу та стружки на обмотування двигуна. Пила дискова ВІТЯЗЬ ПД-1750 дуже потужний і точний інструмент. Прогумована ручка, дає змогу впевнено тримати циркулярку в руці та запобігає вислизанню.
Особливості:
- Висока потужність двигуна
- Високий захист від пилу
- Прогумований держак
- Мала вага
- Зручний відвід для стружки
Комплектація
- Циркулярна пила ВІТЯ ПД-1750
- Інструкція з експлуатації
- Оригінальна картонна коробка
- Бічна лінійка
- Щітки.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Витязь |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1750 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 067 ₴


