Опис
Вітязь ПЕ-1900 — це перфоратор бочкового типу незамінний для виконання широкого спектра робіт на будівництві та в ремонті. Він має 3 режими роботи: довбання, свердління та свердління з ударом. Цю модель виробник забезпечив досить потужним і досить оборотим двигуном. Електричний мотор потужністю 1.9 кВт може стабільно тримати обертання шпинделя 810 об/хв. Для роботи на знижених обертах двигуна модель обладнана чутливою кнопкою пуску, яка знижує або додає обертання мотору під час натискання. Електричний перфоратор Вітязь ПЕ-1900 обладнаний антивібраційною системою для комфортної експлуатації під час тривалої роботи. Завдяки цій особливості Ви не відчуватимете сильну вібрацію в руках. Весь інструмент МЗЕП Вітязь вже давно здобув популярність завдяки своїй якості та став альтернативою дорогим брендам.
Технічні характеристики Перфоратор бочкової ПЕ-1900:
- Живиться від мережі — 220 вольтів
- Частота струму в мережі — 50 герц
- Розташування двигуна — вертикальне
- Потужність — 1900 ватів
- Тип хвостовика — SDS-plus
- Режими роботи — свердління, свердління з ударом, удар
- Реверс — є
- Оберти холостого ходу — 810 обертів на хвилину
- Енергія удару — 5 джоулів
- Кількість ударів — 4850 ударів за хвилину
- Діаметр свердління в бетоні — до 28 мм
- Діаметр свердління сталь — 13 мм
- Діаметр свердління дерева — 30 мм
- Вага — 4 кг
Особливості:
- антивібраційна система
- висока потужність
- три режими роботи
- SDS+ патрон
- прогумовані ручки
Комплектація:
- перфоратор Вітязь ПЕ-1900
- бічна ручка
- пильовик
- мастило Mobil
- комплект запасних щіток
- посібник з експлуатації
- пластиковий кейс для транспортування і зберігання
- бури — 3 шт.
- піку
- зубило
- гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Вага | 4 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Виробник | Витязь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Білорусь |
| Максимальна кількість ударів | 4850 уд/хв |
| Максимальна кількість обертів | 810 об/хв |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Максимальна сила удару | 5 Дж. |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 28 мм |
- Ціна: 2 550 ₴





