
Перфоратор Вітязь ПЕ-1500 (сила удару 3 Дж, потужність 1500 Вт, комплект бурів, надійний редуктор, реверс)
2 300 ₴
- Немає в наявності
Опис
Перфоратор Вітязь ПЕ-1500 потужний побутовий перфоратор, призначений для свердління, перфорування й довбання. Корпус перфоратора виготовлений зі зручного вінілового пластику з прогумованою ручкою, що дає змогу з комфортом робити потрібну роботу. Кнопкою вмикання можна регулювати оберти двигуна, це дуже зручно для різних типів робіт і матеріалів. Перфоратор Вітязь ПЕ-1500 призначений для свердління з ударом у цеглі, бетоні, камені, а також для свердління без удару в дереві, сталі, кераміці та синтетичних матеріалах. Дає змогу прокладати канали кабелю, видаляти керамічну плитку.
Перфоратор Вітязь ПЕ-1500 обладнаний двигуном потужністю 1500 Вт, що досить для тривалої роботи. Інструмент обладнаний патроном SDS-Plus, який забезпечує високоефективне передавання зусилля від інструмента до бура або зубила, надійно захищений від потрапляння пилу та дасть змогу швидко змінювати бур і зубил. У основі шнура перфоратора використана система вільного обертання кабелю, що перешкоджає його шару навіть у мінусову температуру.
Технічні характеристики Перфоратор Вітязь ПЕ-1500 :
- Живиться від мережі — 220 вольтів
- Частота тока - 50 герц
- Розташування двигуна — горизонтальне
- Потужність — 1500 ватів
- Тип хвостовика — SDS-PLUS
- Режими роботи — свердління, свердління з ударом, удар
- Реверс — є
- Оберти холостого ходу — 900 обертів за хвилину
- Енергія удару — 3 джоулі
- Кількість ударів — 4400 ударів за хвилину
- Діаметр свердління в бетоні — до 26 мм
- Діаметр свердління сталь — 13 мм
- Діаметр свердління дерева — 30 мм
- Вага — 2,7 кг
- Гарантія — 12 місяців
Особливості:
- Потужний крутний момент
- Надійний редуктор
- Реверс
Комплектація
- Піка
- Зубило
- 3 бури для свердління
- Пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Вага | 2.7 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Виробник | Витязь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість ударів | 4850 уд/хв |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Максимальна сила удару | 3 Дж. |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 15 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
- Ціна: 2 300 ₴


