Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Кутова шліфувальна машина Crown CT13507-180N використовується для різання та шліфування поверхонь. Двигун потужністю 1500 Вт забезпечує гарну продуктивність. Диск прикритий кожухом для захисту оператора від іскра та пилу. Завдяки функції блокування шпинделя легко міняти обладнання.
Особливості:
- Прогумований держак для надійного хвату
- Захисний кожух підвищує безпеку роботи
- Металевий редуктор для довгого терміну експлуатації та кращого відведення тепла
- Вентиляційні отвори
- Фіксація клавіші "Пуск"
- Додаткова ручка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Вага | 3.6 кг |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 3 380 ₴

