
Болгарка DWT WS10-125 F (потужність 1000 Вт, високотехнологічний двигун, швидкостійні підшипники)
2 188 ₴
- Немає в наявності
Опис Кутової шліфувальної машини DWT WS 10-125 F
Кутова шліфувальна машина DWT WS 10-125 F— універсальний ручний інструмент, напівпрофесійного класу (Semi-Pro), для виконання шліфувальних, відрізних робіт із металу, каменю, керамічної плитки та бетону, а використання додаткового обладнання та насадок істотно розширює сферу застосування.
Характеризуються: легкістю в користуванні, безпечною експлуатацією, високою потужністю і продуктивністю, міцністю і витривалістю, надійністю й довговічністю, ідеальним співвідношенням «ціна-якість»
Кутошліфувальна машина DWT WS 10-125 F обладнана високотехнологічним електродвигуном. Залежно від виконуваних завдань і умов експлуатації, необхідно враховувати запас потужності інструмента. Ця , модель має гарний запас потужності.
Ротор MШУ ретельно відбалансований у два етапи, високообертові підшипники мають ґрунтовну посадку: задній має гумову втулку, а передній щільну посадку в корпусі редуктора, що запобігає провертанню в корпусі. Обмотка має жаростійке лакове покриття, призначене для експлуатації в жорстких умовах
Редуктор болгарки собран на зносостійких шестірнях підвищеної загартування з тангенціальним профілем зубців, приводна шестірня надійно фіксується самоконтрайною гайкою, мастило для механізму застосовується висококонсистентне, у суто необхідній кількості. Корпус редуктора відлитий із високоміцного магнієвого сплаву, що забезпечує надійний захист і достатній тепловідвід механізму. Конструкція та компонування механізму регулярно вдосконалюється, досягаючи оптимальних характеристик і мінімальних ударних навантажень.
Характеристики болгарки DWT WS10-125 F
- Номінальна потужність 1000 Вт
- Максимальна кількість обертів — 11 000 об. за хвилину
- Різь шпинделя М14
- Максимальний диск відрізного диска — 125 мм
- Максимальний діаметр шліфувального диска — 125 мм
- Максимальний діаметр гумового тарілчастого диска — 125 мм
- Максимальний діаметр дискової дротяної щітки — 75 мм
- Максимальний діаметр чашоподібної дротяної щітки — 75 м
Функціональні особливості - двопозиційний вмикач
Вага — 1,85 кг
Комплектація
- Кутова шліфувальна машина
- Інструкція з експлуатації
- Ключ фланцевий
- Ключ гайковий
- Додаткова ручка
- Захисний кожух
Розміри паковання — 32,5x12,5x12 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.85 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 2 188 ₴

