
Болгарка Арсенал КШМ 180/1900 (плавний пуск, блокування кнопки вмикання, потужність 1900 Вт)
2 000 ₴
- В наявності
Опис КШМ КШМ 180/1900 Арсенал, Макс. діаметр диска: 180 мм
Кутова шліфмашина Арсенал УШМ 180/1900
Болгарка Арсенал КШМ-180/ 1900 призначена для виконання різних робіт, зокрема шліфування поверхонь, виконання відрізних робіт абразивним ДisКОМ
Пропонуємо використовувати для виконання різних шліфувальних і відрізних робіт сучасну кутову шліфувальну машину Арсенал УШМ-180/1900. Цей високонадійний інструмент обладнаний двигуном 1900 Вт, з добрими показниками крутного моменту, що дає змогу використовувати виріб для важких робіт. Висока швидкість обертання шпинделя допускає використання абразивних відрізних дисків для металу.
Висока надійність кутової шліфмашини Арсенал КШМ-180/1900 багато в чому досягається завдяки використанню високоякісного редуктора на металевих шестернях у міцному корпусі з магнієвого сплаву, що не тільки забезпечує надійне тепловідведення, але й захист деталей редуктора від потрапляння всередину абразивних частинок пилу.
Для швидкої заміни дисків у болгарці Арсенал КШМ-180/1900 передбачена можливість блокування шпинделя. Ця модель призначена для роботи з 180-мм відрізними дисками. Водночас варто зазначити високий рівень безпеки, що досягається використанням захисного кожуха.
Характеристики:
- Живлення мережа
- Споживана потужність, Вт 1900
- Швидкість обертання диска, об/хв 8500
- Діаметр диска, мм 180
- Різь шпинделя M14
- Блокування кнопки увімкнення
- Обмеження подавання струму (плавний пуск)
- Бічна ручка
- Захисний кожух
- Довжина — 289 мм
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Вага | 3.2 кг |
| Виробник | Арсенал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 2 000 ₴


