
Кутова Шліфувальна Машина КШМ-230/2300M, плавний пуск, поворотна ручка, гарне охолодження двигуна
3 500 ₴
- В наявності
Характеристики Товара
- Споживана потужність 2300 Вт
- Діаметр кола 230 мм
- Плавний пуск Є
- Частота обертання 6500 об/хв
- Вага 5,4 кг
Опис товара
Опис роботи:
КШМ-2100М і КШМ-230/ 2300М — найпотужніші та найпродуктивніші «болгарки» в гамі «Інтерскол», здатні виконати складні завдання. Конструктивно моделі схожі один з одним. У них трипозиційні ручки, що повертаються, під праву руку з клавішею, що фіксується, вимикача та з трипозиційною переставною бічною ручкою. Ще одна сполучна риса — кнопка фіксації шпинделя на корпусі редуктора. Вирізняються двигунами: 2100 і 2300 Вт відповідно, а також маса (5,1 кг і 5,4 кг). Для безпеки «болгарки» обладнали системою плавного пуску: диск розкручується «м'яко», без ривка, крім того, під час старту не виникає «провалів» напруги в мережі.
Більшість побутових робіт не вимагають такої важкої техніки, а ось професіоналам не обійтися без цих продуктивних інструментів. З їхньою допомогою швидко та зручно (допомагає велика глибина різання) розділяють металеві профілі, рейки, двотаври, товсті труби тощо.
До переваг інструмента потрібно віднести високу якість виготовлення й конструктивно закладеної витривалості — ці моделі адресовані насамперед професіоналам і підхід до їхнього виготовлення відповідний. Зокрема, корпус редуктора відлитий не з алюмінієвого, а з магнієвого сплаву (черта всіх КШМ «Інтерскол»), шнур живлення в товстому гумовому обплетенні тощо.
Опис:
- Двигун із великим запасом потужності забезпечує стабільну роботу у разі короткочасних перевантажень.
- Ефективний захист від пилу дає змогу працювати у важких умовах під час різання бетону та каменю алмазними колами.
- Бічна ручка — трипозиційна, основна ручка — поворотна.
- Корпус редуктора виготовлений із магнієвого сплаву.
- Конічна зубчаста пара з металопорошка фірми «mini Gears».
- Проста та швидка заміна абразивних кругів за допомогою блокування шпинделя.
- Багатофункціональний вимикач із блокуванням від випадкового увімкнення.
- Зручний доступ до щіток. конічна зубчаста пара (зокрема зубчасте колесо з металопорочка) фірми «mini Gears» (Італія).
- Електроніка плавного пуску та обмеження пускового струму.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Вага | 5.4 кг |
| Виробник | Интерскол |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 3 500 ₴



