
Шурупокрут мережевий Мінськ МСШ-1050, ( потужність 1050 Вт, кнопка фіксації для безперервної роботи)
650 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Виробник: | Мінськ |
| Потужність, Вт: | 1050 |
| Напруга/частота, В/Гц: | 220/50 |
| Частота обертання, об/хв: | 0-800 |
| Діаметр патрона, мм: | 10 |
| Вага, кг: | 1,6 |
| Гарантія, міс.: | 12 |
ОПИС:
Шурупокрут мережевий Мінск МСШ-1050, незамінний помічник для домашнього майстра, буде корисний під час виконання широкого спектра робіт. Для зручності в роботі інструмент має тріскачковий механізм, за допомогою якого можна з максимальною точністю виконати будь-яке завдання. Працює шурупокрут МінсШ-1050 від мережі на 220 В і має потужність 1050 Вт, чого з запасом вистачає для роботи за максимального навантаження.
ОСОБЕННОСТИ:
- планетарний редуктор;
- невелика маса;
- швидкозатискний патрон
- функція реверсу;
- кнопка фіксації для безперервної роботи.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- шурупокрут мережевий Мінськ МСШ-1050;
- посібник з експлуатації;
- картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Minsk |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 800 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 650 ₴

