
Болгарка Eltos МШУ-180-2250 (плавный пуск, мощность 2250 Вт ,8000 оборотов в минуту)
2 200 ₴
- В наявності
Кутова шліфувальна машина Eltos МШУ-180-2250
Болгарка Eltos МШУ-180-2250 - це універсальний інструмент побутового класу, за допомогою якого ви зможете виконувати зачистку, різання, шліфування металу, пластику та інших матеріалів. Кутошліфувальна машина (болгарка) Eltos МШУ-180-2250 - це потужний і надійний електроінструмент для справжніх професіоналів. Висока ефективність роботи досягається завдяки великій потужності двигуна - 2250 ват.
Болгарка Eltos використовується для очищення поверхонь від різного роду покриттів, іржі, для обробки площин (глибоке і поверхневе шліфування, вирівнювання), для різання різних матеріалів.
Придбати таку болгарку ви можете в магазині Хазяїн за вигідною ціною.
Технічні характеристики болгарка Eltos МШУ-180-2250
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Максимальна потужність - 2250 ват
- Діаметр диска - 180 мм
- Обороти - 8000 в хвилину
- Регулювання оборотів - немає
- Блокування кнопки включення - є
- Плавний пуск - є
- Різьба шпинделя - М14
- Вага - 5,9 кг
- Гарантія - офіційна по всій Україні 12 місяців
Купити болгарку Eltos недорого можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харкову і по всій Україні. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2250 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 5.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 2 200 ₴
