
Болгарка Eltos МШУ-125-1250, ефективна система охолодження, посилений редуктор
1 350 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Машина кутова шліфувальна Eltos МШУ-125-1250
Технічні характеристики:
- Подовжена ручка.
- Діаметр диска: 125 мм.
- Напруга: 220 В /50 Гц.
- Потужність: 1250 Вт.
- Кількість обертів: 11000 об/хв.
- Резьба шпинделя М 14.
Особливості:
- Ергономічний дизайн
- Трипозиційна бічна ручка
- Блокування шпинделя для швидкої заміни кола
- Ефективніша система охолодження
- Посилений редуктор
- Швидкий доступ до щіток
Комплектація
- Машина кутова шліфувальна Eltos МШУ-125-1250
- Захисний кожух
- Бічна ручка
- Ключ для фіксації диска
- Посібник з експлуатації
- Картонне паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Виробник | Eltos |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 1 350 ₴
