Опис
Шліфувальна акумуляторна машина Grand МШУ -21 BL це модель із подовженою ручкою, що працює від літій іонного 6 амперного акумулятора напругою 21 вольтів. У комплекті 2 акумулятори, що практично унеможливлює затримки в роботі. Максимальний шліфувальний круг, який можна використовувати з цією болгаркою 125 мм. Акумуляторна болгарка Grand має легку вагу та зручний ергономічний корпус, що сприяє тривалій роботі у важкодоступних місцях навіть однією рукою. Допоміжна ручка розташована під кутом, що сприяє зручнішому керуванню інструментом. Вмикач розміщений збоку болгарки під редуктором, таке розташування дуже зручне та не заважає роботі. Акумуляторна кутова шліфмашина Grand МШУ -21 BL зручний багатофункціональний інструмент буде корисний не тільки в побутових господарствах, а й на виробництві.
Особливості:
- м'яка прогумована рука
- потужні акумулятори
- високі оберти
- фіксатор кнопки пуск
- швидкий монтаж кожуха
- фіксатор шпинделя
Комплектація:
- Болгарка Grand МШУ-21 BL
- Акумулятор 21 вольт/6Ah — 2 шт.
- Зарядний пристрій — 1 шт.
- Кожух захисний
- Спец ключ
- Ручка
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.8 кг |
| Виробник | GRAND |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 8600 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 4 200 ₴


