
Рубанок електричний Grand PE-1450 (ширина ножів 82 мм, можливість зняття фаски, маккс глибина 2 мм)
2 200 ₴
2 000 ₴
- Готово до відправки
Опис
Електрорубанок Grand РЕ-1450
Електричний рубанок Grand РЕ-1450 укомплектований потужним двигуном 1450 ватів, який розвиває 15000 обертів на хвилину, використовується в будівельно-ремонтних операціях для стругання, зрізу країв і пальцеювання деревини, а також деревинно містять матеріалів.
Будовуються за допомогою барабана, який обладнаний двома різальними ножами,барабан обертається навколо своєї осі. Передбачена можливість використання рубанком у постійно увімкненому положенні.Електрорубанок Grand обладнаний додатковим регулюванням глибини зняття стружки, а також напрямною для паралельного стругання.Підошва рубанка виготовлена з спеціального сплаву.
Максимальна ширина стругання за один прохід становить 82 мм, максимальна глибина стругання за один прохід становить від 0 до 2 мм, глибина виробленої чверті 15 мм.
Особливості:
- Сучасний і ергономічний дизайн
- Полегшений доступ до вугільних щіток
- Можливість зняття фаски завдяки V-подібному пазу на платформі рубанка
- Робоча підошва з мікрорельєфом
- Високошвидкісне обертання барабана
- Збалансована конструкція
- Висока потужність
Технічні характеристики електрорубанок Grand РЕ-1450:
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Ножі двосторонні
- Пилоудалення одностороннє
- Глибина вибірки паза — 15 мм
- Максимальна робоча ширина — 82 мм
- Максимальна робоча глибина 2,0 мм
- Напруга 230 В/50 Гц
- Потужність двигуна — 1450 Вт
- Частота обертання барабана -15000 об/хв
- Вага 3,5 кг
Комплектація
- Рубанок Grand РЕ-1450
- Посібник з експлуатації
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання глибини стругання | Так |
- Ціна: 2 000 ₴









