
Стрічкова шліфмашина Grand ЛШМ-1050 (457x76 мм, регулювання, пилозбірний мішок)
2 016 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Характеристики:
- Потужність двигуна (Вт) 1050
- Довжина шліф-стрічки (мм) 457
- Ширина шліф-стрічки (мм) 76
- Швидкість протягування шліфувальні (м/хв) 120-260
- Наявність регулювання обертів двигуна є
- Вага (кг) 3,1
Комплектація
- Стрічкова шліфувальна машина GRAND ЛШМ-1050
- мішок пилозбірний
- інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина стрічки/листа | 457 мм |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 016 ₴
