Опис
Стрічкова шліфмашина Гранд ЛШМ-1250 використовується для шліфування різних матеріалів, як-от пластик, дерево, метал, шпаклівка, лакофарбові покриття. Ця модель має потужність двигуна 1250 Вт і максимальну швидкість протягування стрічки 380 метрів/міну. А завдяки наявності електронного регулятора обертів є можливість максимально точно відрегулювати оберти під конкретну роботу. За допомогою затискного важеля заміна стрічки відбувається за кілька секунд і без додаткових інструментів. Верхня частина інструмента виготовлена в одній площині, що дає можливість, використовуючи притискні струбцини, працювати в стаціонарному положенні. Інструмент зроблений із використанням високоякісних матеріалів і на сучасному обладнанні.
Особливості:
- ергономічний дизайн
- швидка заміна шліфувальної стрічки
- регулювання швидкості обертання
- вбудований пилосос із додатковим мішком для пилу
- можливість стаціонарної роботи
- три положення передньої ручки
- конструкція передньої частини дає змогу шліфувати у важкодоступних місцях
Технічні характеристики стрічкова шліфмашина Grand ЛШМ-1250
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 1250 ватів
- Регулювання обертів — є
- Швидкість протягування стрічки — 120-380 метрів за хвилину
- Довжина стрічки — 533 мм
- Ширина стрічки — 76 мм
- Вага — 3,6 кг
- Гарантія 12 місяців
Комплектація
- шліфмашина Гранд ЛШМ-1250;
- мішок-пилозбірник;
- струбцини
- стрічка;
- посібник з експлуатації;
- картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина стрічки/листа | 533 мм |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Максимальна швидкість стрічки | 380 м/хв |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 500 ₴







