
Мережевий шурупокрут Grand ДЕ-800 (патрон 10 мм, максимальний діаметр свердління в дереві 20 мм)
800 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Особливості:
- сучасний ергономічний дизайн
- висока надійність
- реверс
- регулювання швидкості
- фіксація кнопки вмикання
- невелика маса
- міцний шнур живлення
Характеристики:
- Тип патрона Швидкозатискний
- Режим інструменту Безударний
- Потужність двигуна 800 Вт
- Напруга мережі 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Число обертів 0-750 об/хв
- Свердлильний патрон 10 мм
- Кількість ступенів затягування 8
- Максимальний діаметр свердління в дереві 20 мм
- Максимальний діаметр свердління в металі 10 мм
- Максимальний діаметр свердління в бетоні 10 мм
- Вага 1,6 кг
Комплектація
- Шурупокрут Grand ДЕ-800
- Інструкція
- Картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 8 |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 800 Вт |
- Ціна: 800 ₴
