
Лазерний рівень DWT LLC03-360 BMC (360 градусів)
8 359 ₴
6 600 ₴
- Готово до відправки
Опис
Професійне вимірювальне обладнання має величезний успіх не тільки в майстрів найвищого рівня. Новачки також купують його для збільшення ефективності роботи на ділянці. Ми хочемо порекомендувати Вам купити лазерний рівень DWT LLC03-360 BMC, прилад недорогий, але дає масу можливостей застосування завдяки своєму розширеному функціоналу. Окремо варто підкреслити те, що сам собою лазерний нівелір ДВТ простий, практичний, інтуїтивно зрозумілий, навіть для майстра-початківця.
Висока ефективність роботи
Зверніть увагу на те, що представлений інструмент залишається ефективним під час роботи в діапазоні до 10 м. Також варто підкреслити те, що лазерний рівень ДВТ може виконувати проєкцію до трьох ліній площин. Це відкриває ще більше можливостей застосування. Залежно від поставленого завдання можна вимикати непотрібні лінії для економії заряду батарейки.
Зелений лазерний діод
Рекомендуємо Вам купити лазерні рівні DWT LLC03-360 BMC, вони обладнані новим діодом, який дає проєкцію зеленого кольору. Це забезпечує чудову видимість на будь-якій поверхні. Окремо варто підкреслити те, що такий діод дасть змогу нормально працювати, навіть якщо приміщення залите яскравим сонячним світлом.
Резьба штатива 1/4"-20UNC
Ви зможете опціонально купити штатив для лазерного рівня, він дасть змогу якісно встановити прилад на будь-якій поверхні та виконувати ще більше завдань. Окремо ми хочемо акцентувати на тому, що різь посадкового місця дасть змогу використовувати гарнітуру будь-якого виробника.
Автоматична стабілізація проєкції
Є можливість швидко встановити прилад у робоче положення без потреби виконувати складні налаштування. Купити лазерний нівелір DWT LLC03-360 вигідно, оскільки представлена модель має систему атематичної стабілізації проекції. З нею можна не турбуватися про те, що прилад зіб'ється ось вібрації або іншого впливу.
Блокування лазерної головки
Для можливості виконувати проєкцію під кутом, наприклад, для монтажних робіт, Ви зможете заблокувати лазерну головку. У такому стані вимикається автоматична стабілізація, вимикається сигналізація перекосу.
7 причин купити лазерний нівелір DWT LLC03-360
- Представлений прилад дасть змогу працювати набагато ефективніше навіть новачкові завдяки інтуїтивному керуванню.
- Використовується зелений лазерний діод, що забезпечує чітко помітні проєкції на будь-якій поверхні навіть за інтенсивної яскравості стороннього світла в приміщенні.
- універсальна різь під штатив дає змогу використовувати любову гарнітуру.
- Користуватися приладом набагато простіше завдяки вбудованій системі автоматичної стабілізації проєкції.
- Для кутових монтажів фіксується лазерний маятник, що дасть змогу виконувати проєкції під нахилом.
- Міцний корпус із пластику забезпечує захист від механічних пошкоджень. Також внутрішні вузли захищені від пилу та великих крапель вологи.
- Можливість вимикати непотрібні проєкції. Всього їх три, одна з яких з розгортанням на 360 градусів.
Комплектація
- Лазерний рівень DWT LLC03-360
- Зарядний пристрій
- Акумуляторна батарейка
- Пульт дистанційного керування
- Установлене поворотне кріплення
- Захисний окуляри
- Кейс
- Інструкція
- Гарантія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Робочий діапазон | 30 м |
| Робочий діапазон з приймачем | 10 м |
| Похибка вимірювання | 1.3 мм/м |
| Кут самовирівнювання | 3 град. |
| Час автоматичного нівелювання | 4 сек |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 515 нм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2.6 А. г |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Вага | 0.57 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір лазера | Зелений |
| Додаткові функції | |
| Бульбашковий рівень | Так |
| Робота в похилому положенні | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 6 600 ₴




