
Пила дискова CROWN CT15187-165,диск 165 мм, пропил до 54 мм, вугл 45 град, потужність 1200 Вт, оберт 5500 на хв
3 435 ₴
- В наявності
Опис
Пила дискова CROWN CT15187-165 застосовується для поздовжнього та поперечного розпилювання різних матеріалів. Вона з легкістю впорається з ДСП, ДВП, OSB і QSB плитами, деревиною будь-яких порід, фанером, пластиком, шифером, полімерними волокнами та багатошаровими матеріалами.
Потужний і витривалий двигун у поєднанні з компактністю й маневровістю інструмента забезпечують рівний і точний зріз унаслідок роботи. Регулювання глибини та нахилу різання в інструменті просте. Потужність двигуна становить 1200 Вт, кількість обертів — 5500 об/хв. Ця модель дає змогу розпилювати деревину завтовшки від 0 до 54 мм. Працює пила з диском 165 мм.
Пила дискова CROWN CT15187-165 зібрана з високоякісних матеріалів. Для точнішого та якіснішого різання передбачений паралельний упор. Щоб безпечно працювати з пилкою, є захист диска та блокування кнопки увімкнення. Наявність міцної прогумованої ручки дає змогу впевнено тримати пилу в руці та запобігає вислизанню. В інструменті є можливість під'єднання пилососа для збирання тирси.
Особливості:
- Потужний двигун
- Просте регулювання глибини та нахилу різання
- Захист диска
- Повітряне охолодження
- Прогумована ручка
- Блокування кнопки увімкнення
- Ергономічний дизайн
Характеристики:
- Тип — Ручна
- Споживана потужність — 120 Вт
- Напруга — 220 В
- Частота — 50 Гц
- Сила струму за напруги 230 В -6,8 А
- Частота холостого ходу — 5500 об./хв
- Діаметр пиляльного полотна — 165 мм
- Посадковий діаметр диска — 20 мм
- Максимальна товщина пиляльного диска — 2,0 мм
- Угол наклона - 45 град
- Максимальна глибина пропилювання за 90 град. -54 мм
- Максимальна глибина пропилювання за 45 град.- 38 мм
- Вага — 4,4 кг
Комплектація:
- Пила дискова CROWN CT15187-165
- Пиляльний диск
- Ключ
- Паралельний упор
- Інструкція
- Картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 165 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 54 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кут нахилу | 45 град. |
- Ціна: 3 435 ₴
