Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Огляд Ударний гайковерт DWT SS06-24 BMC
DWT SS06-24 — електричний ударний гайковерт імпульсної дії, напівпрофесійний клас (Semi-Pro), обладнаний високопотужним електродвигуном із 3/4" чотиригранним шпинделем (уніфікований під широкий спектр оснастки) і перемикачем зі вбудованим реверсом
Технічні характеристики гайковерта:
- Споживана потужність 600 Вт
- Крутний момент 500 Нм
- Число обертів холостого ходу 1700 об/хв.
- Максимальний крутний момент 450-500 Nm
- Напруга мережі живлення 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Вага — 5,3 кг
Комплектність:
-Гайковерт SS-06-24 BMC 1 шт..
-Цукерки 1 пара
-Паспорт 1 шт.
-Чемодан транспортувальний 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 500 H*m |
| Вага | 5.3 кг |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 5 554 ₴




