
Дриль ударний Луч-Профі ДЕУ-1300 (плавне та якісне регулювання обертів, потужний мотор 1300 Вт)
1 500 ₴
- В наявності
Дриль електричний Пром-Профі ДЕУ-1300 — це компактний і потужний ударний дриль, який дає змогу гнучко виконувати ударне свердління, свердління й загортання шурупів у дереві, бетоні або сталі зі швидким ходом роботи. Якщо ви цінуєте простоту використання, професійні характеристики з високими характеристиками свердління ударних дрилів, Промінь-Профі ДЕУ-1300 — ідеальний інструмент для ваших потреб. Ніколи ще свердління не було таким простим, як з дрилями Луч-Профі!
Завдяки легкій вазі й ергономічній компактній конструкції використання цієї високоякісної ударної дрилі винятково зручно й без зусиль. Це робить Промінь-Профі ДЕУ-1300 ідеальною моделлю початкового рівня навіть для недосвідчених користувачів під час роботи вдома та в саду. Оптимально як корисний універсальний пристрій для першого ремонту в квартире.
Двигун цієї ударної дриля потужністю 1300 Вт забезпечує швидке виконання робіт під час свердління в дереві отворів діаметром до 25 мм, ударному свердлінню в цегляній кладці та бетоні діаметром до 13 мм або під час створення отворів у металі завширшки до 13 мм мм. Включений до комплекту регульований обмежувач глибини свердління з металу дає змогу точно відтворювати глибину свердління.
Металевий 13 мм патрон під ключ забезпечує швидку заміну свердлильних пристосувань, а перемикач напрямку, що легко змінюється, для правого та лівого обертання полегшує швидку заміну та відгвинчування.
Ударний дриллю потужністю 1300 Вт Луч-Профі можна керувати інтуїтивно, збільшуючи натискання на кнопку пуску: низький тиск, низька потужність — повністю натиснута, повна потужність — дуже просто! Крім того, пристрій обладнаний обмежувачем швидкості для роботи з конкретним матеріалом, який інтегрований як зручний для доступу регулювального колеса безпосередньо в кнопку пуску. Завдяки обмеженню швидкості в будь-який момент можлива точна робота, наприклад, свердління гладких поверхонь і загортання шурупів. За допомогою цієї електроніки керування ви можете точно налаштувати максимальну швидкість залежно від матеріалу, товщини матеріалу та передбачуваного використання — навіть у безперервному режимі, який можна легко активувати за допомогою кнопки блокування. Щодо керування, пістолетна ручка пропонує вам кілька положень: на додаток до класичної позиції внизу ергономічної ручки з гумовим покриттям, а також вгору великим і вказівним пальцями в спеціальній зоні м'якої ручки. Для надійного керування двома руками до електродрилі Промінь-Профі ДЕУ-1300 також можна прикріпити додану другу ручку. Його можна довільно повернути на 360° і зафіксувати проти обертання — однаково оптимальне рішення для правшів і лівшів.
Дриль електричний Пром-Профі ДЕУ-1300, особливості:
- Потужний мотор 1300 Вт для швидкої роботи
- Універсальне застосування для цегляної кладки, бетону, дерева або металу.
- Кнопка пуску для плавного регулювання швидкості
- Попередньо виймане обмеження швидкості для роботи відповідно до матеріалу
- Перемикач функцій для загортання шурупів/свердління й ударного свердління
- Вбудована кнопка для безперервної роботи
- Плавно регульований обмежувач глибини свердління в міцній металевій конструкції
- Зручне перемикання ходу вправо-вліво
- Прогумовані вставки з м'якою накладкою в корпусі для додаткового захоплення
- Знімна ручка з функцією повороту на 360°. Також може слугувати пеналом для з
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Основні | |
| Тип патрона | Ключовий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Промінь профі |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 48000 уд/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип | Дриль |
| Стан | Новий |
| Мінімальний діаметр патрона | 13 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 1 500 ₴



