
Болгарка Crown CT13507-150N (діаметр диска 150 мм, 10000 оберт/хвилина, офіційна гарантія 36 міс)
2 560 ₴
- Немає в наявності
+380 (95) 611-07-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Кутова шліфувальна машина Crown CT13507-150N використовується для різання та шліфування поверхонь. Двигун потужністю 1500 Вт забезпечує гарну продуктивність. Диск прикритий кожухом для захисту оператора від іскра та пилу. Завдяки функції блокування шпинделя легко міняти обладнання.
Особливості:
- Прогумований держак для надійного хвату
- Захисний кожух підвищує безпеку роботи
- Металевий редуктор для довгого терміну експлуатації та кращого відведення тепла
- Вентиляційні отвори
- Фіксація клавіші "Пуск"
- Додаткова ручка
Характеристики:
- Номінальна потужність — 1500 Вт
- Діаметр відрізного диска — 150 мм
- Офіційна гарантія — 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 3.48 кг |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 560 ₴
