
Полірувальна шліфмашина Беларусмаш БПШ-2500 (регулювання обертів, 3500 обор/хв, потужність 2500 Вт)
1 650 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Полірувальна машина Білоруш БПШ-2500 — новинка від відомого бренда електроінструменту, призначена для полірувальних робіт із поверхонь, розкритих лаком, фарбою тощо. Завдяки потужному двигуну (2500 Вт) і наявності електронного регулятора обертів, інструмент здатний підтримувати оберти до 3500 об/хв. Серед відмінностей моделі Білоруш БПШ-2500 варто виділити невелику вагу, ергономічний дизайн, зручну ручку і швидку заміну полірувальних насадок.
Особливості:
- плавна регуляція обертів;
- запобіжник випадкового увімкнення;
- зручна ручка;
- полегшений доступ до щіток;
- швидка заміна полірувальних насадок.
Комплектація
- полірувальна машина Білоруш БПШ-2500
- полірувальний диск;
- вилковий ключ;
- посібник з експлуатації;
- картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Виробник | Беларусмаш |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Білорусь |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Максимальна кількість обертів | 3500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 1 650 ₴




