Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Перфоратор Grand ПЕ-2400 — надійний інструмент побутового класу, що застосовується в будівництві та ремонті. Основним призначенням перфораторів такого типу (бочкові) є демонтаж керамічної плитки, штукатурок, пророблювання штроб, свердління з ударом особливо твердих матеріалів. Справлятися з такими складними завданнями перфоратор Grand ПЕ-2400 PRO може завдяки високій потужності (2400 Вт), а також силі удару 6 Дж.
Особливості:
- електропневматичний ударний механізм;
- покращена антивібраційна система;
- патрон SDS-PLUS;
- міцний корпус;
- велика сила удару.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Вага | 5.4 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Виробник | GRAND |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість ударів | 3900 уд/хв |
| Максимальна кількість обертів | 800 об/хв |
| Максимальна сила удару | 6 Дж. |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
- Ціна: 5 300 ₴

