
Болгарка Витязь МШУ-125/1470 Е, (регулировка оборотов, длинная ручка)
1 160 ₴
- Готово до відправки
Кутова шліфмашина Витязь МШУ-125/1470E з регулюванням обертів
Машина шліфувальна кутова Витязь МШУ-125/1470E використовується для різання, обдирання, полірування металевих поверхонь, для зачистки зварних швів, для обробки каменю, цегли та бетону.
Встановлено надійний двигун потужністю 1470 ват, який забезпечить 11000 оборотів в хвилину. Для роботи ви зможете використовувати оснащення з діаметром до 125 мм включно. Болгарка Витязь МШУ-125/1470E має в своєму арсеналі надійний сталевий редуктор захищений спеціальним корпусом з металевого сплаву високої міцності. Ефективна система охолодження забезпечує відмінний відвід тепла від болгарки. Дана модель оснащена безпечної кнопкою пуску для запобігання випадкового включення інструменту. Додаткова рукоятка встановлюється в трьох різних положеннях, що дозволяє максимально комфортно виконувати роботу в різних позиціях.
Купити недорогу і якісну болгарку Витязь МШУ-125/1470E ви зможете на сайті Хазяїн.
Технічні характеристики болгарка Витязь МШУ-125/1470E
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Максимальна потужність - 1470 ват
- Діаметр диска - 125 мм
- Обороти - 11000 в хвилину
- Регулювання оборотів є
- Різьба шпинделя - М14
- Вага - 2,2 кг
- Гарантія - офіційна по всій Україні 12 місяців
Купити болгарку Витязь недорого можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по Харкову та по всій Україні. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1470 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Витязь |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 1 160 ₴
