
Болгарка Вітязь МШУ-180/2500 (плавний пуск, 2500 Вт)
1 702 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Вітязь МШУ-180/2500 це потужна побутова болгарка, призначена для шліфування, різання, зачищення, обдирання, полірування металу, видалення іржі та старих шарів фарби. Потужність цієї болгарки дає змогу працювати їй не тільки для металу та цегли, а й для бетону. У болгарці Вітязь МШУ-180/2500 є можливість швидкої заміни щіток, не вдаючись до послуг сервісного центру. У цій моделі також використовується тристороння система кріплення ручки, що дуже зручно під час різних видів робіт. Завдяки потужній модернізованій крильчатці, потрапляння на обмотування двигуна пилу та забруднень істотно знижується. Корпус виготовлений із міцного пластику
Особливості:
- ергономічний, красивий і зручний дизайн,
- додаткова ручка, що змінює позиції,
- передбачене блокування шпинделя для легкої заміни кола,
- корпус із міцного матеріалу,
- тонка ручка, що забезпечує зручне обхват,
- компактні розміри та невелика вага,
- функція блокування шпинделя для простої заміни різального диска,
- система плавного пуску, без ривка,
- захисний кожух,
- захист двигуна від пилу та сміття.
Комплектація
- Болгарка
- Інструкція
- Ключ для заміни диска
- Захисний кожух
- Додаткова ручка
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Вага | 4.5 кг |
| Виробник | Витязь |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Білорусь |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 1 702 ₴
