-30%


Орбітальна шліфмашина ВІТЯЗЬ ОШМ-125/700, діаметр 125 мм, регулювання обертів
1 609 ₴
1 121 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Орбітальна шліфувальна машина Вітязь ОШМ-125 призначена для шліфування виробів із дерева та інших твердих матеріалів, дає змогу досягти високої якості шліфованої поверхні за високої продуктивності.
Орбітальна шліфувальна машина Вітязь ОШМ-125 обладнана міцним вініловим корпусом, гарною ергономічною ручкою. Обертальний рух шліфувального паперу забезпечує різноспрямований вплив абразивних частинок на оброблювану поверхню, що покращує якісні показники шліфування. Найкраще співвідношення ціна/якість роблять шліфмашину чудовим вибором під час купівлі такого типу інструменту.
Особливості:
- наявність пластикового контейнера для збирання пилу, що сприяє збереженню чистоти на будівельній ділянці під час роботи з приладом;
- солідна якість збирання та гарантія оригінальності використовуваних комплектуючих деталей;
- висока продуктивність;
- можливість самостійного регулювання числа обертів двигуна залежно від типу оброблюваної поверхні;
- фіксація кнопки запуску;
- живлення від мережі;
- сумісність із дисками різних типів.
Характеристики:
- Заявлена країна бренда Білорусь
- Напруга 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Потужність 700 Вт
- Кількість обертів від 0 до 13000 обертів за хвилину
- Діаметр робочої платформи 125 мм
- Система збирання пилу — пластиковий контейнер/вихід під пилосос
Комплектація
- Шліфмашина орбітальна Вітязь ОШМ 125-700
- Шліфувальний диск 125 мм
- Пластиковий контейнер для збирання пилу
- Перехідник-патрубок під пилосос
- Запасний комплект щіток
- Інструкція
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Виробник | Витязь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 1 121 ₴








