-21%


Болгарка ЛУЧ-Профі КШМЛ 125-1350 ЕК (регулювання обертів, плавний пуск, компенсатор потужності)
1 700 ₴
1 350 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС
Це потужна Кутова шліфмашина (болгарка) ЛУЧ-Профі КШМЛ 125/1350ЕК розроблена для полегшення безлічі домашніх завдань, чудово підходить для різання, шліфування та полірування металу та інших матеріалів. Він обладнаний зручними функціями безпеки для вашого спокою під час роботи, а також обладнаний потужним двигуном 1350 Вт і ергономічним дизайном, що дає змогу легко впоратися з будь-яким завданням.
Особливості та переваги углошліфмашини (болгарка) ЛУЧ-Профі КШМЛ 125/1350ЕК:
- Діаметр диска 125 мм
- Функція постійної швидкості під навантаженням.
- Регулювання обертів двигуна.
- Плавний пуск — забезпечує плавний пуск щоразу для додаткової безпеки та контролю.
- Голчастий підшипник у голові.
- Якір і статор залити лаком.
Купити кутову шліфмашину (болгарку) ЛУЧ-Профі КШМЛ 125/1350ЕК з доставкою в Україні та гарантією ви зможете в інтернет-магазине Хазяїн
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Вага | 1.7 кг |
| Виробник | Промінь профі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 1 350 ₴



