Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
Перфоратор DWT BH 10-26 VB BMC — незамінний інструмент під час проведення ремонтних і будівельних робіт. Модель має потужний 1050 Вт електромотор і має перемикач між 3 режимами роботи. Цей перфоратор має вертикальне розташування двигуна, що забезпечує більшу продуктивність і надійність інструмента. Долота та бури фіксуються в моделі за допомогою довговічного SDS-plus патрона. Також роботу полегшує наявність додаткової ручки й обмежувача глибини свердління. Перфоратор DWT BH10-26 VB BMC постачається в пластиковому кейсі з набором робочої оснастки.
Характеристики:
- Потужність 1050 Вт
- Число обертів холостого ходу 1100 об/хв
- Енергія одного удару 4,5 Дж
- Число ударів 4350 уд./хв
- Тип патрона SDS Plus
- Макс діаметр свердління в бетоні 26 мм
- Макс діаметр свердління в сталі 13 мм
- Макс діаметр свердління в дереві 40 мм
- Офіційна гарантія — 24 місяці
Особливості:
- Патрон SDS+
- Регулювання швидкості
- 3 режими роботи
- Запобіжна муфта
- Режим повороту зубила
- Ергономічна ручка з гумовими накладками
- Антивібраційна система руків'я
- Вага 4,5 кг
Комплектація:
- перфоратор
- інструкція з експлуатації
- додаткова ручка
- свердла 3 шт.
- піку
- зубило плоске
- пилоуловлювач
- контейнер із мастилом
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Вага | 4.5 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Виробник | DWT |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Максимальна сила удару | 4.5 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 4350 уд/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
- Ціна: 3 569 ₴





