
Перфоратор Інтерскол П-26/800ЕР (3 Дж, оберти 1250 хв, 5400 удар/хв, свердління буром 26 мм)
4 100 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС:
Перфоратор ІНТЕРСКОЛ П-26/800 ЕРК — це надійний інструмент високої якості, який стане найкращим другом у будівництві та ремонті. За допомогою цього інструмента Ви прочините отвори в різних твердих матеріалах, як-от: камінь, цегла, бетон. Завдяки невеликій вазі цього перфоратора Ви можете використовувати його як дриль. Ви зможете працювати з найтвердішими матеріалами завдяки двигуну, потужність якого становить 8000 Вт.
ОСОБЕННОСТИ:
- Три робочі режими
- Електропневматичний ударний механізм
- Електронне регулювання частоти обертання
- Поворотний щітковий механізм
- Запобіжна муфта
- Вугільні щітки захищені від сміття й пилу
- Пилозахисний патрон
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Перфоратор Інтерскол П-26/800ЕР
- Бічна ручка
- Обмежувач глибини
- Пластиковий кейс
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Виробник: | Інтерскол |
| Гарантія: | 24 місяці |
| Споживана потужність: | 800 Вт |
| Номінальна напруга: | 220V/50Hz |
| Макс. діаметр буріння: | буром — 26 мм коронкою — 68 мм |
| Частота ударів: | 5400 уд./хв |
| Максимальна кількість обертів: | 1250 об/хв |
| Енергія удару: | 3 Дж |
| Вага: | 2,9 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Интерскол |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1250 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5400 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 3 Дж. |
| Вага | 2.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 4 100 ₴






