
Міксер Інтерскол КМ-60/1000Е PROF (регулювання обертів, компенсатор потужності, рекомендований об'єм до 120 л)
4 800 ₴
- Готово до відправки
Опис будівельного міксера професійного рівня Інтерскол КМ-60/1000 Е
Основні переваги цієї моделі :
- Плавний пуск
- Регулювання обертів
- Компенсація потужності за великих навантажень
- Металевий корпус редуктора істотно збільшує ресурс і життя самого інструмента
- Офіційна гарантія — 24 місяці.
Опис роботи:
Цей інструмент призначений виключно для робіт, пов'язаних зі змішуванням. У зв'язку з цим корпус і ручки мають специфічну форму, загальнопризначену виробниками професійних міксерів. Єдина ручка оперізує інструмент навколо, утворюючи щось на кшталт керма — напевно, ніхто не буде сперечатися із твердженням, що вона оптимальна в тих випадках, коли потрібно утримувати від обертання що-небудь.
Алюмінієвий корпус редуктора забезпечує надійність і міцність усієї конструкції. Сам редуктор двошвидкісний: для в'язких важких складів вибирають перше передавання, для рідких, що вимагають ретельного перемішування — друге. Навіть у бетоні інструмент здатний працювати великим 160-міліметровим вінцем, не напружуючись, провертаючи його, навіть якщо електронний регулятор частоти обертання встановлений у нижнє або середнє положення, істотно обмежуючи потужність двигуна. І її вистачає, навіть попри те, що 1050 Вт, загалом, не є рекордом. Секрет простий — передавальні числа оптимізовані саме для неквапливого, але впевненого обертання: на 1-му ступені міксер «тягне» в діапазоні 130-450 об./хв, на 2-й 250-850 об./хв.
Оскільки роботи тривалі та часто вимагають зміни хвата, передбачений зручний фіксатор натисненого положення курка. Для захисту рук оператора та для розширення можливостей зі зміни захоплення ручки доповнені металевими скобами.
З усього перерахованого вище можна зробити висновок: міксер — машина досить вузькоспеціалізована, призначена для проведення опоряджувальних робіт під час будівництва та ремонту спеціалізованими бригадами майстрів. І вже ніяк не для дачника-аматора. Хоча... а чому ні? Адже бетон дуже популярний будівельний матеріал: під час заливання фундаменту, доріжок, цоколя забору інструмент виправдає себе навіть у руках шанувальника!
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Електронне регулювання обертів | є |
| Захисна муфта | є |
| Максимальний рекомендований об'єм | 120 л |
| Номінальна напруга | 220V/50Гц |
| Частота обертання: | -1 ступінь 130-450 об/хв |
| Частота обертання: | -2 щаблі 250-850 об/хв |
| Габарити: | 330 х 440 х 235 мм |
| Плавний пуск | є |
| Діаметр заважки | 160 мм |
| Вага: | 4,6 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Вага | 4.6 кг |
| Виробник | Интерскол |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
- Ціна: 4 800 ₴









