Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
|
Виробник: |
Інтерскол |
|
Гарантія: |
24 місяці |
|
Потужність: |
260 Вт |
|
Номінальна напруга: |
220V/50Гц |
|
Кількість обертів за хвилину: |
0-450/0-1800 об./хв (1/2 швидкість) |
|
Діаметр патрона: |
10 мм |
|
Вага: |
1,2 кг |
ОПИС:
Шурупокрут мережевий ІНТЕРСКОЛ ДШ-10/260 Е2 — це надійний інструмент високої якості, який допоможе Вам без проблем впоратися з такими завданнями, як-от: загвинчування та витягування кріпильних елементів, а також свердління отворів малого діаметра в дереві, цеглі, металі та інших матеріалах. Максимальну точність у роботі гарантує наявність тріскачкового механізму. Завдяки потужному двигуну 260 Вт витримує високі навантаження.
ОСОБЕННОСТИ:
- Планетарний редуктор для збільшення передаваного моменту та зменшення розмірів
- Дві швидкості дають змогу вибрати необхідну частоту обертання, що відповідає завданню
- Муфта обмеження моменту дає змогу виставити необхідне граничне зусилля завертання кріплення
- Плавне електронне регулювання обертів
- Реверс
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Дриль-шурупокрут ІНТЕРСКОЛ ДШ-10/260 Е2
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Интерскол |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1800 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 260 Вт |
- Ціна: 1 670 ₴

