
Болгарка Інтерскол КШМ-230/2100М PROF, потужність 2100 Вт, диск 230 мм, плавний пуск, поворотна ручка
3 550 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС:
Кутова шліфмашина (болгарка) ІНТЕРСКОЛ КШМ-230/2100М — це надійний інструмент високої якості, який допоможе Вам виконати різання, зачищення, шліфування металу, пластику, каменю та інших матеріалів. Має високий рівень безпеки завдяки захисному кожуху. Захистить Ваші руки від негативного впливу дрібних частинок оброблюваного матеріалу. Цей інструмент виготовлений за новітніми технологіями на модернізованому обладнанні з якісних матеріалів, що гарантує довгий строк експлуатації.
ОСОБЕННОСТИ:
- Поворотна основна ручка
- Рухати великої потужності
- Вимикач із блокуванням випадкового увімкнення
- Полегшений доступ до щіток
- Плавний пуск двигуна
- Корпус редуктора з магнієвого сплаву
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Кутова шліфмашина ІНТЕРСКОЛ КШМ-230/2100М
- Захисний кожух
- Ключ для фіксації диска
- Бічна ручка
- Картонна коробка
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Виробник: | Інтерскол |
| Гарантія: | 2 роки |
| Споживана потужність: | 2100 Вт |
| Номінальна напруга: |
220V/50Гц |
| Діаметр круга: | 230 мм |
| Частота обертання: | 6500 об./хв |
| Вага: | 5,1 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Вага | 5.1 кг |
| Виробник | Интерскол |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
- Ціна: 3 550 ₴
