
Дискова циркулярна пила Інтерскол ДП-165/1200 (165 мм диск, гарантія 24 місяці)
3 200 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Виробник: | Інтерскол |
| Гарантія: | 24 місяці |
| Потужність: | 1200 Вт |
| Номінальна напруга: | 220V/50Гц |
| Розміри пилкового диска: | 165х20х2,5 мм |
| Максимальна кількість обертів: | 4700 об./хв |
| Глибина пропилу: | кут 90o — 55 мм кут 45o — 38 мм |
| Вага: | 4,5 кг |
ОПИС:
Пила дискова Інтерскол ДП-165/1200 — це надійний інструмент високої якості, який використовується в столярному виробництві. Ця модель має потужний двигун (1200 Вт), завдяки якому Ви швидко та якісно розпилюєте заготівки з деревини, ДСП, OSB, ламінату. Пила дискова Інтерскол ПД 1200 — дуже комфортна в роботі завдяки низькому рівню шуму та вібрації, а також завдяки можливості зміни кута нахилу пиляльного диска до 45 градусів до основи. Застосування матеріалів і комплектуючих високої якості гарантує тривалий строк експлуатації.
ОСОБЕННОСТИ:
- Збільшена глибина пропилювання
- Широка опорна платформа
- Мала вага
- Регулювання глибини та нахилу різання
- Пиляльний диск у комплекті
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Пила дискова Інтерскол ДП-165/1200
- Пиляльний диск
- Паралельна напрямна
- Ключ
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Интерскол |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 165 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4700 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 55 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 3 200 ₴









