
Болгарка Інтерскол КШМ-150/1300 PROF (диск 150 мм)
3 000 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Болгарка Інтерскол КШМ-150/1300 - — універсальний високопродуктивний інструмент напівпрофесійного класу, яким можна різати, зачистити, шліфувати метал, пластику, каменю та інших матеріалів. Висока ефективність роботи досягається завдяки великій потужності мотора (1300 Вт), а також асортименту змінних дисків і насадок для роботи з різними матеріалами. Інструмент зроблений за новітніми технологіями на сучасному обладнанні. Тривалий термін експлуатації й безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих високої якості.
Особливості:
- ергономічний дизайн;
- алюмінієвий корпус редуктора;
- полегшений доступ до щіток;
- компактна конструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Вага | 2.9 кг |
| Виробник | Интерскол |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 000 ₴



