Опис
Технічні фени використовуються для оброблення гарячим повітрям поверхонь і матеріалів, розморожування, сушіння, зварювання швів «стик», формування, лущення, паяння, розм'якшення клейових швів, зняття лакофарбових покриттів із будь-яких поверхонь, усадки, розтоплення, розпалювання, дезінфекції. Частина цих функцій раніше виконуватиметься за допомогою паяльних ламп або пальників, з появою технічних фенів стало можливим проводити ці роботи в закритих приміщеннях, що раніше було неможливо внаслідок вигоряння кисню та небезпечного збільшення концентрація продуктів згоряння.
Технічні фени розрізняються за діапазоном температур, потужності потоку повітря й типу його регулювання (плавний або східчастий), конструкції сопла, формі. Основними характеристиками технічного фена є споживана потужність (1600-2400 Вт.) і продуктивність — об'єм гарячого повітря в літрах на хвилину.
Конструкція технічних фенів не сильно відрізняється від їхніх побутових побратимів: нагрівальний елемент (спіраль) розігріває повітря, а електродвигун за допомогою вентилятора проганяє його через сопло в робочу зону, однак температурний діапазон у технічних фенів неабияк ширші.
Крім цього, технічні фени, придатні для професійного використання, зазвичай мають РК-дисплей, який зображає температуру вихідного повітря, оскільки професійне використання часто вимагає точного завдання її величини. Але треба розуміти, що повітря, що потрапляє на оброблювану поверхню, встигає змінити свою температуру залежно від навколишніх умов.
Технічний фен ІНТЕРСКОЛ ФЕ-2000ЕД належить до фенів, придатних для використання з професійною метою.
Фен має два режими роботи:
від 50 до 450 градусів, потік 210 л/минат 50 до 650 градусів, потік 350 л/хв
Фен дає змогу встановити його соплом угору на стіл, що дуже зручно для цілої низки робіт, коли треба утримувати оброблюваний предмет двома руками. На ручці є гачок, який дає змогу підвісити фен. Фен має режим продування — під час вимкнення фена вентилятор працює приблизно 20 секунд для охолодження нагрівача (часта причина виходу з ладу фенів без цієї функції — перегрівання електронної схеми внаслідок неправильного вимкнення інструмента).
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Назва | Фен будівельний Інтерскол ФЕ-2000 |
|---|---|
| Повітряний потік | 300/500 л/хв |
| Діапазон температур, oC | 80°/600º |
| Плавне регулювання температури | Немає |
| Форма корпусу | Пістолетна |
| Потужність | 2000 Вт |
| Кількість режимів | 2 |
| Вага | 0,8 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Интерскол |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальна робоча температура | 600 град. |
| Максимальний об'єм повітря | 500 літр/хв |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 250 ₴




