
Дриль Інтерскол Д-10/350 ЕР (безударна, 2 роки гарантія)
1 200 ₴
- В наявності
ОПИС
Дель Інтерскол Д-10/350 Р дуже зручна для виконання легких робіт у важкодоступних або незручних місцях. Або якщо не потрібен великий крутний момент і потрібен легкий і зручний інструмент. Навіщо використовувати великий і важкий дриль, якщо компактна мережева модель може зробити всі роботи? Саме дриль Інтерскол Д-10/350 ЕР підходить для таких робіт чудово.
Які переваги в мережевого дриля Інтерскол Д-10/350 ЕР:
Конструктивні особливості з жорстким закріпленням шпинделя дриль може похвалитися високою якістю свердління і гарною точністю. Це ви помітите під час роботи під час свердління невеликих отворів.
В електричного дриля Interskol встановлена кліпса на редукторі, яка дає змогу зручно та просто закріпити інструмент на поясі оператора. Це дуже зручно під час робіт на сходах або драбинках. Вага її становить усього 1,4 кг. Діаметр патрона стандартний для класу — це 10 мм. Максимальна кількість обертів — 3000 на хвилину.
Для дому її купувати також варто — вона легка та зручна. Але найголовніше — недорогий дриль.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Назва | Дриль Інтерскол Д-10/350 ЕР |
|---|---|
| Потужність | 350 Вт |
| Живлення: | Від мережі 220 В |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Діаметр патрона, мм | 10 мм |
| Кількість обертів | 3000 об/хв |
| Макс. діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Макс. діаметр свердління (сталь) | 10 мм |
| Професійний | Да |
| Вага | 1,4 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Интерскол |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 350 Вт |
- Ціна: 1 200 ₴

