
Болгарка Grand МШУ-150-1950 (потужність 1950 В, обертання 8000 оберт/хвилина, діаметр диска 150 мм)
1 998 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Характеристики:
- Споживана потужність: 1950 Вт
- Номінальна напруга: 230V/50 Гц
- Діаметр диска: 150 мм
- Частота обертання: 8000 об./хв
- Резьба шпинделя: М 14
- Вага: 3,1 кг
Комплектація
- Болгарка Grand МШУ-150-1950
- Захисний кожух
- Бічна ручка
- Ключ для фіксації диска
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1950 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 998 ₴
