-16%


Фрезер Grand МФ-1900 (потужність 1900 Вт, 6 швидкостей роботи, затискач втулки по цангі 6 і 8 мм, набір з 12 фрез)
3 146 ₴
2 646 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Фрезер Grand МФ-1900 призначений для оброблення деревини різного типу та твердості. Апарат використовується для точного фрезерування пазів, крайок і канавок. Міцна конструкція, ударостійкий корпус, ефективна система охолодження забезпечують довговічність інструмента. Опорна плита зроблена з легкого алюмінієвого сплаву, а підошва покрита пластиковою накладкою, що гарантує гладке ковзання інструмента. Кнопка увімкнення з блокуванням забезпечить вам безпечну та безперервну роботу. Регулювання частоти обертання шпинделя та регулятор глибини гарантують точний результат за мінімального навантаження.
Особливості:
- лита алюмінієва основа з пластиковим покриттям
- точне встановлення глибини фрезерування
- паралельний бічний упор
- фіксація шпинделя для швидкої зміни фрез
- плоска верхня поверхня, що полегшує зміну фрез
- комплект із дванадцяти фрез
Технічні характеристики фрезер Grand МФ-1900
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герців
- Максимальна потужність — 1900 ватів
- Тип — вертикальний
- Оберти — 16000-30000 за хвилину
- Регулювання обертів — є
- Діаметр затискної цанги — 6 або 8
- Максимальний хід фрези — 50 мм
- Набір фрез у комплекті постачання — так
- Вага — 5,8 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація
- фрезер Grand МФ-1900;
- паралельний бічний упор;
- затискні втулки під цанги 6/8 мм;
- ключ;
- набір з 12 фрез;
- посібник з експлуатації;
- картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 50 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Вага | 5.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 646 ₴









