Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Особливості:
- корпус виготовлений із міцного матеріалу
- можливість блокування пускової клавіші
- три робочі режими
- електро пневматичний ударний механізм
- електронне регулювання частоти обертання
- реверс
- якір покритий захисним шаром лаку
- вугільні щітки захищені від сміття й пилу
- пилозахисний патрон
- знімний ДФР патрон
Характеристики:
- Конструкція перфоратора Прямий
- Режими роботи свердління/свердління+удар/удар
- Тип патрона SDS-Plus
- Потужність двигуна 1300 Вт
- Живлення 220 В
- Число обертів 0-1300 об./хв
- Енергія удару 3 Дж
- Частота ударів 5500 уд./хв
- Діаметр патрона 13 мм
- Максимальне свердління в бетоні 13 мм
- Максимальне свердління в дереві 26 мм
- Максимальне свердління в металі 13 мм
- Вага 3,3 кг
Комплектація
- Перфоратор Grand ПЕ-1300DFR
- Бічна ручка
- Обмежувач глибини
- Набір зубил і бурів
- Знімний патрон під свердла
- Пластиковий кейс
- Інструкція
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Вага | 3.3 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна кількість ударів | 5500 уд/хв |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальна сила удару | 3 Дж. |
- Ціна: 2 450 ₴


