-14%


Перфоратор Grand ПЕ-1500 DFR (швидко знімний патрон; 3,6 Дж ; комплект буров)
3 250 ₴
2 808 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Особливості:
- високий запас потужності
- висока якість виготовлення
- можливість блокування пускової клавіші
- електронне регулювання швидкості
- електро пневматичний ударний механізм
- якір покритий захисним шаром лаку
- реверс
- знімний патрон DFR
- ергономічний дизайн
Характеристики:
- Конструкція перфоратора — Прямий
- Режими роботи — Довбання (удар), Свердління, Свердління з ударом
- Тип патрона -SDS-Plus
- Потужність двигуна — 1500 Вт
- Живлення — 220 В
- Число обертів 0-1150 об/хв
- Енергія удару — 3,6 Дж
- Частота ударів — 5500 уд./хв
- Максимальне свердління в бетоні 13 мм
- Максимальне свердління в дереві 26 мм
- Максимальне свердління в металі 13 мм
- Вага 3,3 кг
Комплектація
- Перфоратор Grand ПЕ-1500DFR
- Бічна ручка
- Обмежувач глибини
- Набір зубил і бурів
- Знімний патрон під свердла
- Пластиковий кейс
- Інструкція
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Вага | 3.3 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Виробник | GRAND |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна кількість ударів | 5500 уд/хв |
| Максимальна кількість обертів | 1150 об/хв |
| Максимальна сила удару | 3.6 Дж. |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
- Ціна: 2 808 ₴




