
Пила дискова Spektr SCS- 185/2200 Вт (диск 185 мм із переможними напайками, потужність 2200 ватів)
1 600 ₴
- Немає в наявності
+380 (95) 611-07-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
писання
Дискова пила Spektr SCS-185/2200 — чудовий інструмент для розпилювання дошки та інших пиломатеріалів завтовшки 65 мм. Пила зібрана на базі 2.2 кВт двигуна та має можливість зміни кута розпилювання до 45 градусів. Для зручності в роботі виробник забезпечив цю пилу зручною ручкою. Також пилка обладнана захисним кожухом, який робить роботу з інструментом зручною й безпечною. Пила має міцну, збалансовану конструкцію, зі зручною ручкою та надійним захистом пиляльного диска.
Технічні характеристики дискова пилка для дерева Spektr SCS-2200:
- Живиться від мережі 220 вольтів, 50 герців
- Потужність двигуна — 2200 ватів
- Діаметр диска — 185 мм
- Посадковий діаметр диска — 20 мм
- Кількість обертів — 4500 обертів на хвилину
- Глибина пропилу під 45 градусів — 45 мм
- Глибина пропилу під 90 градусів — 65 мм
- Вага — 3 кг
- Гарантія — 12 місяців
Особливості:
- Потужний і надійний двигун
- Просте налаштування глибини та кута пропилювання
- Надійна металева станина
- Збалансована конструкція
- Збільшена глибина пропилювання
- Регулювання глибини та нахилу різання
- Металевий захист пиляльного диска
Комплектація:
- Дискова пила Spektr SCS-2200
- Пиляльний диск із переможними напайками на 24 зуби
- Напрямна лінійка
- Ключі
- Інструкція з експлуатації
Купити дискову пилку для дерева Spektr SCS-2200 за гарною ціною з доставкою за Харковом та Україною можна в інтернет-магазині "Хазяїн". У нас завжди приємна ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Вага | 4 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Спектр |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Болгарія |
| Кут нахилу | 45 град. |
- Ціна: 1 600 ₴




