Опис
Інформація для замовлення
Опис роботи:
Кутова шліфмашина GRAND має ергономічний дизайн, який забезпечує оптимальні умови роботи. Наявність функції швидкої заміни щіток, скорочує витрати часу на обслуговування. Високообертовий потужний двигун має мідні обмотки ротора та статора. Це високопродуктивний і надійний інструмент як для домашнього майстра, так і для професійного користувача. Він буде незамінний під час виконання відрізних,шліфувальних, зачисних операцій.
Особливості:
- міцний пластик
- полегшений доступ до щіток
- легка та зручна в руці
- регулятор обертів
Комплектація
- болгарка GRAND
- захисний кожух
- ключ для фіксації диска
- ручка бічна
- посібник з експлуатації
Характеристики
| Потужність: | 1350 Вт |
| Напруга/частота: | 220/50 В/Гц |
| Діаметр диска: | 125 мм |
| Частота обертання: | 0-11000 об./хв |
| Плавний пуск: | немає |
| Тип шліфмашини: | кутова |
| Гарантія: | 12 міс |
| Вага: | 2,0 кг |
- Ціна: 648 ₴



