
Пила ланцюгова Grand ПЦ-2800 (шина 405 мм, гальмо ланцюга, автоматичне змащення ланцюга)
3 024 ₴
- Готово до відправки
Ланцюгова пила GRAND ПЦ-2800
Опис
Електропила ланцюгова Grand ПЦ-2800 — високоякісний продуктивний інструмент, який буде цікавим як аматорам, так і професіоналам. Ця пила ідеально підійде для робіт під час будівництва будинку, заготівлі дров, догляду за садом. Автоматичне змащення ланцюга (плунжерним насосом), поздовжнє розташування двигуна неабияк спрощує роботу з інструментом. Пила не вимагає будь-яких особливих навичок у роботі й обслуговуванні. Для початку роботи досить лише залити оливу для змащення ланцюга та під'єднати інструмент до мережі живлення 220 В! Модель Grand ПЦ-2800 для підвищення безпеки оператора має низку захисних пристроїв: кнопка блокування увімкнення, (захист від випадкового натискання пускової кнопки), інерційний важіль (екстрене гальмування ланцюга в разі відскоку пилки).
Технічні характеристики пилу ланцюгова Grand ПЦ-2800:
- Живиться від мережі 220 вольтів
- Частота тока 50 герц
- Потужність двигуна — 2800 Вт
- Розташування двигуна — поздовжнє (пряме)
- Швидкість обертання ланцюга — 800 метрів на хвилину
- Крок ланцюга — 3/8 дюйма
- Довжина шини — 40,5 сантиметра
- Мастило ланцюга — автоматичне
- Ємність для олії — 270 мл
- Вага — 4 кг
- Гарантія — 12 місяців
Особливості:
- сучасний дизайн, зручність обслуговування
- аварійна зупинка ланцюга
- автоматичне змащення ланцюга
- індикатор рівня оливи
- поздовжнє розташування двигуна
Комплектація
- пила ланцюгова Grand ПЦ-2800;
- пиляльна шина;
- пиляльний ланцюг;
- ключ;
- посібник з експлуатації;
- картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 270 мл |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип товару | Ланцюгова електрична пила |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 024 ₴
