
KRAISSMANN Мультиінструмент 250MFS-16 (реновиатор)
Реноватор KRAISSMANN 250MFS-16– — універсальний домашній електроінструмент для ремонту та реконструкції, який самостійно замінює десяток агрегатів.Благодаря широкому вибору насадок ви можете миттєво отримати ідеальний отвір потрібної форми, рівно відрізати й бездоганно відшліфувати будь-який матеріал, працювати в будь-якому важкодоступному місці, без ризику що-небудь пошкодити. Дозвольте Реноватору здивувати Вас! Тут є все необхідне для домашнього майстра. Чи любите ви працювати руками у вихідні, чи професійно ремонтуєте як поспіль — Реноватор допоможе швидко та легко виконати сотні різних завдань. Це саме той електроінструмент, з яким ви не захочете розлучатися!
Технічні характеристики:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 250 Вт
- Холостійка хода: 15000 - 21000 об/хв
- Шліфувальна поверхня: 90х90х90 мм
- Розмах кута коливань,градус-3
- Вага: 1,4 кг
Комплектація:
- Оригінальний посібник з експлуатації 1 шт.
- Багатофункціональний інструмент 1 шт.
- Трикутна шліфувальна насадка 2 шт.
- Скребок 1 шт.
- Ключ шестигранник 1 шт.
- Шліфувальний папір 20 шт.
- Пиляльне полотно з високолегованої неіржавкої сталі 6 шт.
- Пиляльне полотно з високолегованої вуглецевої сталі 3 шт.
- Пиляльний диск з високолегованої вуглецевої сталі 2 шт.
- Відрізне полотно з алмазним напиленням 1 шт.
- Відрізний диск із вольфрамовим напиленням 1 шт.
Особливості:
- Може пиляти, різати, шліфувати, скоблити;- Все в одному — усуває потребу в декількох інструментах!- Економить ваші гроші, час і сили;- Неймовірна простота та швидкість роботи;- Безпека- Лезо-шкребок E-scraper — для лінолеуму килимліна, коркового дерева, а також для видалення клею — Дельтоподібний майданчик разом із наждачним папером — для шліфування деревини та фарби — Напівкругла дискова пилка — ріже пластик, тонкий метал, дерев'яні стіни та кутові цвяхи, зрізає шпаклівку- Напівкругла пила для видалення цементу — видаляє застиглий розчин між плитками та стінами — Дельтоподібний полірувальник — полірує мідь, латунь, срібло, хром- Леза кутової пилки E-cut — це заглибні леза, сталеві леза для різання дерева, пластику, клинів, цвяхів, тонкої мідної труби та пластикових труб, сталеві леза для різання деревини, а також багато іншого
Гарантія 12 місяців. Сервіси у великих містах України.
Гарантійний ремонт цього товару проводиться безплатно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 21000 об/хв |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 283 ₴








