Опис
Дрель CROWN CT10129 — універсальний ударний дриль професійного класу, що працює у двох режимах (свердління/свердління з ударом). Це надійний і зручний інструмент.
Представлена модель має двигун номінальною потужністю 750 Вт, який забезпечує достатній запас потужності для роботи у разі підвищених навантажень і розвиває максимальні 2 800 обертів на хвилину. Електричний дриль обладнаний ударним механізмом із максимальною частотою 44 800 ударів за хвилину. Передбачено в інструменті ефективне охолодження. Патрон у дрилі — ключовий діаметром 13 мм. За допомогою нього можна просвердлити отвори великого діаметра в деревині (до 30 мм) та металі (до 13 мм), а також пробити отвори діаметром до 16 мм у твердих матеріалах, як-от цегла, бетон і кераміка.
Корпус у CROWN CT10129 міцний і жорсткий, виготовлений із високоякісного ударостійкого пластику, рівень збирання та виробництва унеможливлює люфти. Ударний дриль має низький рівень вібрації. Модель обладнана системою електронного контролю частоти обертання, є фіксація режиму «Пуск», що зручно під час тривалої роботи. Є у виробі реверс. Маючи невелику вагу та маючи прогумовану ручку, дриль забезпечить Вам легку роботу. Укомплектований інструмент додатковою ручкою для більш ґрунтовного та зручного утримування.
Особливості:
- Якісне збирання
- Функція реверсу
- Регулювання обертів
- Блокування
- Ефективне охолодження
- Прогумований держак
- Низький рівень вібрацій
- Ергономічний дизайн
- Невелика вага
Характеристики:
- Тип дриля: Ударна
- Клас обладнання: Професійний
- Виробник — Швейцарія
- Тип патрона: Ключовий
- Кількість режимів: 2 (свердління/свердління з ударом)
- Напруга: 220 В
- Сила струму за напруги 230 В:3,5 А
- Кількість обертів:0 - 2800 об./хв
- Частота ударів: 44800 уд./хв
- Діаметр патрона: 13 мм
- Максимальний діаметр свердління в бетоні: 16 мм
- Максимальний діаметр свердління в деревині: 30 мм
- Максимальний діаметр свердління в сталі: 13 мм
- Офіційна гарантія 36 місяців
Комплектація:
- дрель CROWN CT10129
- додаткова ручка
- обмежувач глибини
- ключ
- інструкція
- картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Ключовий |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 44800 уд/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 16 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 750 Вт |
- Ціна: 2 295 ₴








